Solidna drukarka od firmy Emar

Często bywa tak, że gdy mówi się o drukarkach fiskalnych, na myśl przychodzą takie firmy, jak Novitus, Posnet czy Elzab. Tymczasem istnieją również inni producenci wysokiej jakości technologii sprzedaży, których urządzenia rejestrujące są cenione przez wielu polskich przedsiębiorców za ich funkcjonalność i efektywność pracy. Przykład? Chociażby drukarka Emar Printo 57Te.

Baza towarowa

Nie, Printo 57Te nie jest leaderem w tym względzie – co nie zmienia faktu, że nadal pozostaje atrakcyjną propozycją – zwłaszcza dla przedsiębiorców zarządzających mniejszymi bądź średnimi firmami, a także planującymi poszerzenie oferty. Mowa oczywiście o bazie towarowej, którą drukarka jest w stanie obsłużyć. Jej pojemność to 100 000 PLU, a więc istnieje możliwość zdefiniowania dużego asortymentu. Zdefiniowania i precyzyjnego opisania, gdyż model marki Emar pozwala przypisać wszystkim towarom nazwy o maksymalnej długości 40 znaków.

Elektroniczna kopia paragonów

Jednak zdecydowanie można powiedzieć, że drukarka ta korzysta z najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych. Została bowiem wyposażona w opcję zapisu kopii paragonów w formie elektronicznej. Z czym to się wiąże? Przede wszystkim, uproszczony jest sam mechanizm drukujący, który korzysta tylko z jednej rolki. Dzięki temu jeszcze mniej czasu tracimy na jej instalację podczas prowadzenia sprzedaży. Poza tym, to spora oszczędność na materiałach eksploatacyjnych. Ale najważniejsze jest to, że nie musimy przechowywać papierowych wydruków, gdyż wszystkie istotne informacje zapisywane są na karcie pamięci. To z kolei pozwala w szybki i łatwy sposób zarchiwizować dane na komputerze, płycie DVD lub innym nośniku, zapewniając im dodatkowe zabezpieczenie.

Więcej informacji?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Emar Printo, zarówno z kopią tradycyjną paragonu, jak i elektroniczną kliknij tutaj. Miłej lektury!

2 Comments

  1. Pawlik22

    Mój ojciec niedawno założyl działalnośc i wyposażył się właśnie w coś takiego, zdecydowanie można polecić

  2. Aga

    Ogólnie ta firma jest mocno chwalona na rynku kas fiskalnych, więc chyba raczej nie ma się czego bać, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA: *

© 2022 superpos.com.pl

Theme by Anders NorenUp ↑