Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E

Często osoby prowadzące działalność handlową zastanawiają się, jaki typ urządzenia rejestrującego sprzedaż okazałby się najlepszy dla ich przedsiębiorstwa – kasa czy drukarka fiskalna? Są jednak tacy, którzy nie chcą rezygnować z atutów obu technologii: samodzielności, licznych portów komunikacyjnych i praktycznej klawiatury pierwszego rozwiązania oraz pojemnej bazy towarowej czy mocnego mechanizmu drukującego, występujących przy rozwiązaniu drugim. Producenci rozumieją zapotrzebowania podatników i dlatego powstają takie modele, jak Novitus Sento LAN E.

Baza towarowa o dużej pojemności

To jedna z istotniejszych kwestii, która zwykle potrafi zaważyć na naszym wyborze urządzenia fiskalnego. Przedsiębiorcy nierzadko są „w kropce” – zainteresowani możliwościami pierwszego rodzaju technologii, mają jednak wątpliwości co do pojemności bazy towarowej. Ostatecznie, sięgają po drukarki rejestrujące. Sento LAN E rozwiązuje ten dylemat, gdyż oferuje aż 16 000 pozycji dla dowolnych produktów i usług. Liczba ta doskonale odpowiada mniejszym i średnim działalnościom, ale również stanowi znakomity, bezpieczny kompromis dla firm, które planują poszerzyć swoją ofertę.

Wiele rozwiązań w zakresie wydruku

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że Novitus Sento LAN E jest dostosowana do najnowszych regulacji prawnych. Co to oznacza w praktyce? Zgodnie z prośbą klienta, będziemy mogli wydać mu paragon fiskalny, zawierający jego NIP. Warto też dodać, że na papierze szerokości 57 mm (swoją drogą: kasa zapewnia prostą instalację rolki o długości nawet 60 m) urządzenie wystawia zarówno dowody sprzedaży – z dowolną grafiką w nagłówku i stopce – jak i szereg dokumentów niefiskalnych. Dlatego zaopatrując się w model marki Novitus, zyskujemy duży pakiet rozwiązań, praktycznych dla każdej działalności handlowej.

Ciekawe linki

Novitus Sento LAN E to następca kasy fiskalnej Novitus Sento E. Więcej o nich dowiesz się klikając w ten odnośnik.

2 Comments

  1. Jacek

    W jakiej cenie można ją nabyć i gdzie najtaniej?

  2. Adamski

    ciekawy tekst, ale jednak wiodącą cechą sento lan e to jest komunikacja z urządzeniami peryferyjnym. zresztą, jak sama nazwa wskazuje – obecny w kasie interfejs ethernet umożliwia podłączenie jej do sieci LAN. poza tym, istnieje opcja współpracy z wieloma elementami systemu sprzedaży na raz. to chyba istotna kwestia w tym wypadku, nieprawdaż? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA: *

© 2022 superpos.com.pl

Theme by Anders NorenUp ↑