Ekran dotykowy w kasie fiskalnej? Oto Elzab K10

Kasy fiskalne stają się coraz mniejsze i to wiemy nie od dzisiaj. Trudno dziwić się tej tendencji, gdyż miniaturyzacja dotknęła większość znanych nam urządzeń elektronicznych. Niemniej, trendów na rynku technologii wszelakiej jest znacznie więcej. Jednym z takich osiągnięć jest ekran dotykowy, stosowany dziś w smartfonach, tabletach i niektórych laptopach. Nic więc dziwnego, że światło dzienne ujrzała pierwsza kasa fiskalna z takim rozwiązaniem. Oto Elzab K10 – urządzenie z obszernym panelem dotykowym.

Ekran dotykowy – intuicyjny, wytrzymały i obszerny

Panel zastosowany w modelu K10 pełni wiele funkcji. To nie tylko interfejs użytkownika, ale także wyświetlacz, na których pojawiają się informacje o przebiegu obsługi. Co więcej, przy pomocy tego ekranu można także korzystać z 15 klawiszy szybkiego dostępu. A na tym nie koniec. To prawda, że panel dotykowy jest duży i intuicyjny w obsłudze, natomiast jedną z jego głównych zalet jest odporność na uszkodzenia. Ekran zapewnia wodoszczelność oraz niewrażliwość na intensywną eksploatację (np. przez osobę z długimi paznokciami). Pisząc krótko – obsługa Elzab K10 przypomina korzystanie ze smartfona, jednak z tą dodatkową zaletą, że urządzenie zostało przystosowane do trudów pracy mobilnej.

Kasa fiskalna do podróży? Czemu nie!

Można zaryzykować tezę, że kasa fiskalna marki Elzab została stworzona z myślą o prowadzeniu sprzedaży w terenie. Wskazują na to niewielkie gabaryty tego urządzenia. K10 świetnie leży w dłoni i jest lekka. Ponadto, opisywany tu model można zamówić z pokrowcem, który jeszcze bardziej ułatwi transportowanie kasy. Zaznaczmy jednak – nie ma żadnych przeciwwskazań dla korzystania z urządzenia Elzab w handlu stacjonarnym. Ten model poradzi sobie także w małym punkcie sprzedaży.

Moc funkcjonalności

O wszechstronności tego modelu można by długo pisać. Stąd tez niemałe uznanie ekspertów z branży oraz użytkowników. W największym skrócie – Elzab K10 posiada moduł elektronicznej kopii paragonów, drukuje z prędkością 21 linii tekstu na sekundę oraz może korzystać z komunikacji Bluetooth (opcjonalnie). Poza tym, akumulator kasy jest wymienny, co pozwala na użytkowanie jednej baterii, podczas gdy druga jest podłączona do ładowania.

Dodatkowe dane

Szczegółowe informacje o Elzab K10 zostały udostępnione na stronie internetowej poświęconej tej kasie. Serwis znajduje się pod tym linkiem.

3 Comments

 1. Rafiki

  Obstawiajmy kiedy pojawi się pierwsza kasa z odtwarzaczem muzyki 🙂
  A tak zupełnie szczerze k-dziesiątka to inny poziom w kasach fiskalnych. Najpierw ona potem długo długo nic.

 2. Karola

  a mi się podoba najbardziej jej kolor, biały pomarańczowy i szary

 3. Seba

  a mne się właśnie nie podoba jej design :/ niby nowoczesny, ale jakiś taki dziwny…jednak czapki z głów, jeśli chodzi o wytrzymałość i ergonomię całego urządzenia. to dotyczy zarówno obudowy jak i samego ekranu dotykowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA: *

© 2022 superpos.com.pl

Theme by Anders NorenUp ↑