Next – innowacyjna propozycja od firmy Novitus

To, że rynek fiskalny obfituje w różnorodne rozwiązania technologiczne, wiadomo nie od dziś. Czasy urządzeń, które służą jedynie do wystawiania paragonów, już dawno minęły. Dziś oferują one nie tylko wysokie parametry przy niedużych gabarytach, ale również atrakcyjne wykonanie, dużą wydajność i odporność na niekorzystne warunki pracy czy też zaawansowane technologicznie rozwiązania. Istnieją i takie, jak Novitus next, które w innowacyjny sposób łączą ze sobą możliwości różnych, dotąd niezintegrowanych urządzeń.

Jakie korzyści przynosi połączenie kasy i tabletu?

Przede wszystkim te dotyczące komfortu obsługi urządzenia fiskalnego. Podwójny interfejs (panel dotykowy i normalna klawiatura) zwiększa możliwość dostosowania warunków pracy do oczekiwań użytkownika. A przy tym zawiera podstawowe funkcje, które znacząco usprawniają prowadzenie sprzedaży – jak choćby programowalne przyciski funkcyjne do samodzielnego definiowania skrótów dla popularnych towarów i usług lub ważnych funkcji urządzenia.

A to nie wszystko. Oprócz tego, next zapewnia funkcje typowe dla nowoczesnego tabletu: korzystanie z różnych, praktycznych aplikacji, przeglądanie internetu, konfigurowanie poczty elektronicznej, jak również obsługiwanie bazy towarowej i stanów magazynowych w trybie online (praktycznie z dowolnego miejsca) czy umieszczanie elektronicznej kopii paragonów w chmurze, za pośrednictwem specjalnego narzędzia NoviCloud.

W pełni przygotowana na rozwój Twojej firmy

Wszyscy się chyba zgodzimy, że jednym, z podstawowych aspektów funkcjonowania urządzeń fiskalnych, jest baza towarowa, jaką są one w stanie obsługiwać. W końcu, poza wieloma ciekawymi opcjami, dana kasa musi być zdolna pracować z oferowanym przez nas asortymentem. W innym wypadku – nawet jeśli posiada nowoczesne i atrakcyjne funkcje – staje się po prostu bezużyteczna.

Model next posiada jednak cechę, która w tym względzie rozwiewa wszelkie obawy. Kasa umożliwia zaprogramowanie dowolnej liczby pozycji towarowych, a zatem jej funkcjonalność nie zmienia się bez względu na to, czy posiadamy mniejszy, czy większy asortyment, nawet w sytuacji, gdy nasza oferta ulega znacznemu poszerzeniu. Jesteśmy w stanie rozwijać naszą działalność handlową, zachowując pewność, że najważniejsze cechy technologii sprzedaży pozostaną w zgodzie z aktualną sytuacją firmy.

 

Więcej szczegółów na temat kasy fiskalnej Novitus next można znaleźć pod tymi linkiem.

1 Comment

  1. WoW

    no proszę – novitus pobił swój własny rekord wielkości bazy towarowej z drukarki hd e! teraz jednak będzie mu chyba trudno ustanowić nowy, jeszcze lepszy 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA: *

© 2022 superpos.com.pl

Theme by Anders NorenUp ↑