Fawag Lite – jaka kasa rejestrująca kryje się pod tą nazwą?

Nierzadko można spotkać się z takim poglądem, że technologie sprzedaży wyposażone w zaawansowane rozwiązania i mnóstwo dodatkowych funkcji są odbierane jako lepsze, wydajniejsze, wyższej jakości. W rzeczywistości jednak zainteresowanie prostymi urządzeniami rejestrującymi jest równie duże, co nowocześniejszymi modelami. Nowa kasa fiskalna Fawag Lite ma szansę zdobyć uwagę sporego grona przedsiębiorców. Warto zadać sobie pytanie: z jakich względów?

Fawag Lite – jaki charakter ma ta kasa fiskalna?

Fawag Lite to nowa i jednocześnie pierwsza kasa fiskalna marki, która dotychczas związana była głównie z produkcją zróżnicowanych modeli wag – sklepowych, przemysłowych, gastronomicznych oraz innych. Biorąc pod uwagę rozwiązania dostępne na obecnym rynku technologii sprzedaży, na jakie urządzenie zdecydowała się firma z Lublina? Wbrew pozorom, nie jest to wielki „skok w nowoczesność”. Kasa fiskalna nie zachwiewa współczesnej wizji technologii sprzedaży.

Nie taki był bowiem zamiar. Model Fawag Lite skierowany jest do mniejszych działalności handlowych i usługowych, prawdopodobnie nie tylko stacjonarnych, ale i mobilnych (w stylu np. sprzedaży obwoźnej). Do przedsiębiorców, którzy nie planują dużych wydatków, związanych z technologiami sprzedaży, ani nie oczekują szczególnie wysokich parametrów bądź zaawansowanych rozwiązań, które finalnie mogłyby się okazać zbyteczne. Ale jednocześnie do takich, którzy wymagają pewnych standardów i nie rezygnują z ważnych cech urządzenia rejestrującego: prostej obsługi, praktycznych funkcji czy solidnego wykonania. I takie atuty kasa fiskalna oferuje. Pytanie: co o tym decyduje?

Funkcje modelu Fawag Lite – praktyczne, sprawdzone, cenione

Kasa fiskalna to dość udane połączenie korzystnych rozwiązań, dotyczących różnych aspektów: konstrukcyjnych, funkcjonalnych czy komunikacyjnych. W ten sposób przedsiębiorca ma szansę uzyskać niedrogo urządzenie, które dysponuje najważniejszymi opcjami, patrząc z perspektywy dzisiejszego stopnia rozwoju technologii sprzedaży. Zatem w modelu marki Fawag znajdziemy popularne złącze komunikacyjne USB, pozwalające połączyć kasę rejestrującą z komputerem lub czytnikiem kodów kreskowych. A także 2 przejrzyste wyświetlacze, zapewniające dobrą widoczność komunikatów o przebiegu transakcji nawet w trudniejszych warunkach oświetleniowych. Nie można zapomnieć o jednym ze znaków rozpoznawczych nowoczesnych technologii handlowych – czyli elektronicznej kopii paragonów. Fawag Lite również zapisuje ją w formie cyfrowej, na zainstalowanej wewnątrz karcie pamięci microSD. Oprócz tego, posiada przyjazną w obsłudze klawiaturę z definiowalnymi przyciskami funkcyjnymi oraz mechanizm drukujący, gwarantujący prostą instalację materiałów eksploatacyjnych.

Warto jednocześnie wspomnieć, że podzespoły i rozwiązania tej kasy fiskalnej zostały zamknięte w niedużej, lekkiej i ergonomicznej obudowie. Tu również Fawag Lite łączy różne atuty, a mianowicie – wysoką jakość wykonania i nowoczesny design, który przykuwa oko. Dlatego urządzenie rejestrujące sprawdzi się też w eleganckich wnętrzach firm. Jak widać, kasa ta, mimo znanych i nieprzesadnie rozbudowanych rozwiązań, ma tak naprawdę szansę zyskać uwagę szerokiego grona współczesnych przedsiębiorców.

1 Comment

  1. przemek

    w sumie…w sumie…to za czymś takim się właśnie rozglądam do mojego sklepu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA: *

© 2022 superpos.com.pl

Theme by Anders NorenUp ↑