Tania kasa od Firmy Farex

Kasy fiskalne to doskonały wybór dla przedsiębiorstw nie posiadających nazbyt szerokiej oferty – w innym wypadku potrzebna byłaby drukarka, zdolna obsłużyć znacznie większą bazę towarową. Tymczasem pierwszy z wymienionych rodzajów technologii w zupełności wystarcza do prawidłowej rejestracji sprzedaży, gdyż nie wymaga korzystania z komputera. Choć oczywiście umożliwia współpracę z jednostką centralną, podobnie jak z szufladą na pieniądze, skanerem kodów kreskowych czy wagą elektroniczną.
Gdy chcemy zakupić kasę, zwykle myślimy o marce Novitus czy Elzab, ale istnieją również inne, atrakcyjne rozwiązania – zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Do takich właśnie należą urządzenia firmy Farex. Przyjrzyjmy się wspólnie jednemu z ich reprezentantów, czyli modelowi Bursztyn.

Wytrzymała i funkcjonalna

Jedną z interesujących cech tego modelu jest ergonomiczna, intuicyjna w obsłudze klawiatura. Została ona umieszczona na pochyłej, opływowej powierzchni kasy (która posiada również walory estetyczne i korzystnie wpływa na wygląd stanowiska pracy), przez co zapewnia wygodę obsługi. Klawiatura zawiera silikonową nakładkę, doskonale chroniącą urządzenie przed zabrudzeniem lub przypadkowym zalaniem go płynem. Warto dodać, że znajdują się na niej przyciski funkcyjne, pozwalające zaprogramować skróty klawiszowe dla często wybieranych produktów bądź usług czy też istotnych funkcji kasy, jak np. wykonanie raportu dobowego albo miesięcznego. Zestaw tych udogodnień gwarantuje jednocześnie usprawnienie i bezpieczeństwo pracy.

Nieduża i wydajna

Wielu sprzedawców lubi czuć, że ich kasa fiskalna jest dobra „na każdą okazję”. Czyli doskonale odnajduje się w sklepie, ale spokojnie można zabrać ją w podróż. To taka, która sprawdzi się zarówno w handlu stacjonarnym, jak i mobilnym. Oczywiście, żeby tak było, musi ona odznaczać się konkretnymi cechami: niedużymi wymiarami, małą wagą czy wydajnym akumulatorem. Wszystkie te atuty posiada model Bursztyn, dlatego zyskuje coraz więcej sympatyków wśród polskich przedsiębiorców.

Cena

Nie można zapomnieć o tym aspekcie przy zakupie urządzenia fiskalnego. Nie można tym bardziej w sytuacji, gdy cena staje się jedną z ogromnych zalet. Wybierając urządzenie marki Farex, mamy okazję – nie rezygnując z wysokiej jakości – otrzymać technologię sprzedaży za ok. 900 zł. Jeśli dodamy do tego ulgę, związaną z kwotą wydaną na pierwszą kasę fiskalną, w rezultacie zyskamy model Bursztyn prawie za darmo!

1 Comment

  1. Jacek

    Jak najbardziej poręczne i lekkie urządzenie, myślę, że jak ktoś potrzebuje rozwiązań mobilnych, to się mu przyda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA: *

© 2022 superpos.com.pl

Theme by Anders NorenUp ↑