Drukarka do każdego supermarketu

Jeżeli planujemy zakup urządzenia rejestrującego sprzedaż dla większego punktu handlowego – takiego jakim jest supermarket – nie ulega wątpliwości, że powinniśmy wybrać drukarkę fiskalną. Proponowanych modeli, oferujących ciekawe możliwości, jest obecnie na rynku bardzo dużo, jednak wciąż powinniśmy pamiętać o fundamentalnych wymaganiach, stawianych przez nasze przedsiębiorstwo. Potrzebujemy bardzo wydajnego urządzenia o naprawdę pojemnej bazie towarowej? Taka jest właśnie drukarka fiskalna Novitus HD E, która nie tylko charakteryzuje się wysokimi parametrami, ale również korzystnie wpływa na atrakcyjność świadczonych usług.

Gigantyczna baza towarowa

Czyli kwestia, o której już wspomnieliśmy – prawdę mówiąc, w przypadku modelu marki Novitus nie sposób ją pominąć. Drukarka obsługuje ogromną, zdefiniowaną wcześniej w programie sprzedażowym, bazę towarową rzędu aż 1 000 000 PLU. Tak, to nie pomyłka: aż milion różnych towarów i usług może znajdować się w asortymencie naszego przedsiębiorstwa. To zdecydowanie liczba rekordowa i trudno o porównywalny wynik na dzisiejszym rynku technologii sprzedaży. Zatem jeśli powiemy, że jest to urządzenie fiskalne, które w każdej firmie zagwarantuje sprawne zarządzanie ofertą – nie będzie to nadużyciem.

Elektroniczny zapis kopii paragonów

Rozwiązanie, które staje się standardem we współczesnych urządzeniach rejestrujących i coraz częstszym wyborem wśród przedsiębiorców. Nic dziwnego, że się tak dzieje, gdyż funkcja ta ma do zaoferowania wiele udogodnień:

 • brak konieczności przechowywania w sterylnych warunkach wielu papierowych wydruków
 • obniżenie kosztów eksploatacji drukarki
 • szybsza i prostsza instalacja rolki papieru
 • łatwe przeglądanie danych oraz utrzymywanie ich w porządku
 • dodatkowe zabezpieczenie informacji o transakcjach poprzez archiwizację ich na komputerze, pendrivie, płycie DVD lub innym nośniku

Jeszcze mniej dziwi fakt, że nowoczesny model HD E został wyposażony w tę opcję. Ale to oczywiście nie koniec jego zalet.

Ekran i kolorowe animacje

Szczególnie ciekawy w drukarce fiskalnej marki Novitus jest obszerny, kolorowy ekran TFT 4,3”, pracujący w rozdzielczości 480 x 272 piksele. Oprócz przejrzystego wyświetlania wszystkich danych dotyczących przebiegu transakcji (bez względu na warunki oświetleniowe), umożliwia również zmianę „skórki” oraz emisję filmów reklamowych. To nie tylko doskonały zastrzyk atrakcyjności dla świadczonych przez nas usług, ale i praktyczne narzędzie promocji, korzystnie wpływające na prestiż firmy. Na dodatek warto wspomnieć, że ekran występuje w 2 wariantach konstrukcyjnych: obrotowy, zintegrowany z obudową drukarki lub wolnostojący. Tak więc jesteśmy w stanie dostosować urządzenie do stanowiska pracy i własnych potrzeb.

Najciekawsze jest to, że w przeciwieństwie do parametrów, HD E nie powala na kolana wysokością swojej ceny. Co prawda, kwota, jaką należałoby wydać na ten model, wynosi średnio ok. 3000 zł, jednak w stosunku do tego, co może on zaoferować – wydaje się to korzystną inwestycją w sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

3 Comments

 1. Magda

  Jakie orientacyjne ceny?

 2. Ola

  Z nieba mi spadliście, bo właśnie czegoś takiego szukałam 😀

 3. FitO

  Pewnie urządzenie do tanich nie należy…..no ale przynajmniej wiadomo za co się płaci. Milion PLU? to chyba rekord??? poza tym, osobiście jestem fanem dodatkowych narzędzi promocji, wyświetlaczy emitujących reklamy itd. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA: *

© 2022 superpos.com.pl

Theme by Anders NorenUp ↑