Niby mała, ale można ją rozbudować – modułowa kasa fiskalna Posnet Ergo

Posnet Ergo to pierwsza w tym roku nowość na polskim rynku technologii sprzedaży (biorąc pod uwagę kasy fiskalne). Urządzenie na pewno przykuwa wzrok swoim nowoczesnym designem i jednocześnie urzeka niewielkimi gabarytami. Dlatego już na samym początku na tak duże podkreślenie zasługuje fakt, że model ten odznacza się wysoki parametrami użytkowymi oraz wieloma przydatnymi funkcjami. Co więcej, to kasa modułowa, a więc taka, którą przedsiębiorca może całkowicie dostosować do potrzeb swojej firmy.

Jakie przedsiębiorstwo, taka kasa fiskalna

Zamawiając Posnet Ergo należy być przygotowanym na podjęcie kilku istotnych decyzji. Po pierwsze, urządzenie jest dostępne z bazą towarową o pojemności 4 000, 6 000 lub 8 000 PLU. Po drugie, model ten obsługuje różne interfejsy komunikacyjne, dostępne jednak w kilku wariantach: wersja standardowa (USB i złącze szuflady), moduł rozszerzony I (USB, 2 x RS-232), moduł rozszerzony II (USB, 2 x RS-232, Wi-Fi, Bluetooth), moduł rozszerzony III (USB, 2 x RS-232, modem 3G). Jak widać, jest z czego wybierać. A trzeba jeszcze dodać, że wyposażeniem dodatkowym Posnet Ergo jest szalka ważąca (rozwiązanie znane z Posnet Revo oraz Posnet Neo XL EJ).

Producent urządzenia przekonuje jednak, że decyzje podjęte na początku wcale nie muszą być ostateczne i wiążące. Nowa kasa fiskalna marki Posnet oferuje bowiem niespotykaną dotąd funkcjonalność. Wielkość bazy towarowej można w niej zwiększyć także w trakcie użytkowania! Dodatkowo, w każdej chwili istnieje opcja wyposażenia tego urządzenia w interfejs do bezprzewodowej wymiany danych – moduł Bluetooth, Wi-Fi lub modem 3G. Jakie wnioski z tego płyną? Posnet Ergo to kasa, którą można rozbudowywać wraz z rozwojem przedsiębiorstwa.

Wszechstronne rozwiązanie dla handlu

Możliwość zamówienia urządzenia fiskalnego, które będzie adekwatne do potrzeb firmy, to nie jedyna zaleta Posnet Ergo. Kasa posiada wiele stałych ogniw, uznawanych już czasami przez ekspertów z branży za standardowe rozwiązania technologiczne. Niemniej, wypada chociaż o nich wspomnieć.

Model Ergo został wyposażony w moduł elektronicznej kopii paragonów. Osobom znającym się na urządzeniach rejestrujących nie trzeba długo tłumaczyć, jak wiele korzyści z tego płynie – mniejsze koszty eksploatacji, lepsze zabezpieczenie danych i po prostu wygoda przechowywania istotnej dokumentacji. Co więcej, kasa marki Posnet posiada rozbudowaną klawiaturę, która oferuje pracę w trybie szybkiej sprzedaży. Wystarczy tylko przyporządkować wybrane elementy asortymentu do 27 przycisków funkcyjnych i gotowe. Jak natomiast przedstawia się praca mechanizmu drukującego tego modelu? Ergo wystawia paragony fiskalne z szybkością 20 linii na sekundę, używając do tego rolki o długości 30 metrów. Natomiast wymiana rolki papieru jest dziecinnie łatwa i zajmuje jedynie kilka sekund. Czego chcieć więcej?

Gdzie sprawdzi się ten model?

Gabaryty Posnet Ergo wskazują na to, że to idealna kasa do pracy mobilnej lub obsługiwania klientów w małym punkcie handlowo-usługowym. Urządzenie jest po prostu niewielkie i waży zaledwie 600 g. Co więcej, zastosowano w nim wydajny akumulator, który pozwala na wydrukowanie nawet 80 000 linii na paragonach (mowa o sytuacji, w której nie mamy dostępu do zewnętrznego źródła zasilania). Niemniej, omówione dotychczas cechy tego modelu świadczą o tym, iż znajdzie on zastosowanie także w rozbudowanym systemie sprzedaży. Ergo umożliwi bowiem szybką oraz płynną wymianę danych z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi w tym samym czasie.

Więcej informacji o nowym urządzeniu

Wszystkich czytelników naszego bloga, którzy są zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat kasy fiskalnej Posnet Ergo, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową tego produktu.

2 Comments

  1. Marc

    taaa, a więc kolejny wymiar wszystkiego co najlepsze w jednym urządzeniu 😀 mam jednak trochę wątpliwości 😉 teraz w takim razie powinni wszyscy kupować Ergo! 😀

  2. Kuba_K

    Niekoniecznie, jeśli np. jesteś jednak absolutnie przekonany, że pewne elastyczne możliwości będą dla Ciebie zbędne, a, również przykładowo – zależy Ci na jeszcze mniejszym urządzeniu – możesz wybrać nie Ergo, a Mobile HS EJ czy Temo HS EJ. Albo, jeśli masz bardzo szeroki asortyment – kasę systemową, Novitus PS 4000 E, która ma nawet 60000 PLU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA: *

© 2022 superpos.com.pl

Theme by Anders NorenUp ↑