Nieduża drukarka marki Novitus. Jak się pracuje z modelem Bono E?

Dzisiejszy wpis poświęcimy konkretnej drukarce fiskalnej. A będzie to urządzenie, po które nadal – pomimo wielu lat od momentu pojawienia się na rynku – sięgają krajowi przedsiębiorcy. Novitus Bono E nie bez powodu cieszy się takim zainteresowaniem. To nieduża drukarka rejestrująca, która została wyposażona m.in. w moduł elektronicznej kopii paragonów, różne porty komunikacyjne oraz wydajny mechanizm termiczny.

Identyfikacja asortymentu i współpraca z komputerem

W przypadku każdej drukarki fiskalnej kluczową kwestią jest to, jak dane urządzenie będzie współpracowało z resztą systemu sprzedaży – w szczególności z komputerem lub terminalem komputerowym typu POS. Co więcej, znaczenia ma możliwość obsługi rozbudowanego asortymentu oraz kompatybilność z różnymi programami dla biznesu. Jak pod tym względem prezentuje się drukarka rejestrująca Novitus Bono E?

Po pierwsze, urządzenie posiada różnego rodzaju interfejsy komunikacyjne: RS-232, USB oraz złącze szuflady na pieniądze. Dzięki temu może współpracować m.in. z wieloma komputerami i terminalami komputerowymi. Po drugie, model Bono E oferuje obsługę nawet 250 000 pozycji towarowych, które zostaną wcześniej skonfigurowane w oprogramowaniu sprzedażowym. I po trzecie, omawiana tu drukarka jest kompatybilna z popularnymi programami komputerowymi dla firm. Innymi słowy, Novitus Bono E to ciekawa propozycja dla przedsiębiorców, którzy szukają prostego w obsłudze i funkcjonalnego urządzenia do zarządzania rozbudowanym asortymentem.

Mechanizm drukujący i kopia elektroniczna

Na komfort pracy przy użyciu Bono E na pewno wpływa fakt, że drukarka marki Novitus została wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonów. To rozwiązanie technologiczne gwarantuje bowiem oszczędne, bezpieczne i wygodne archiwizowanie ważnej dokumentacji firmowej. Poza tym, obecność wspomnianego modułu miała wpływ na to, jaki mechanizm termiczny zastosowano w Novitus Bono E. To urządzenie wykorzystuje do codziennej pracy tylko 1 rolkę papieru termicznego (o długości 60 metrów), przeznaczoną do wystawiania paragonów dla klientów. Dodatkowo, w tym przypadku technologia wydruku wyróżnia się dużą wydajności i wytrzymałością. Mechanizm termiczny, obecny w modelu Bono E, słynie też z cichej pracy oraz prostej instalacji rolki papieru.

Gabaryty i jakość wykonania

Często można spotkać się z opinią, że Novitus Bono E to kompaktowa drukarka fiskalna. Z pewnością nie jest to najmniejsze urządzenie rejestrujące na rynku, po które mogą aktualnie sięgnąć krajowi przedsiębiorcy. Niemniej, niewielkie gabaryty tego modelu nadal zasługują na podkreślenie. To dzięki nim drukarka Bono E jest z powodzeniem wdrażana na różnych stanowiskach obsługi klientów – zarówno większych oraz średnich, jak i nieco mniejszych. Co więcej, urządzenie charakteryzuje się solidnym wykonaniem i bez problemu znosi trudy intensywnej eksploatacji. Na jego ogólny odbiór wpływa też fakt, że do dyspozycji użytkownika oraz klientów są 2 graficzne, podświetlane ekrany.

1 Comment

  1. Mirit

    Funkcjonalna, przyjazna w użyciu, a do tego dość elegancka. Za mało się mówi o tym urządzeniu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rozwiąż CAPTCHA: *

© 2022 superpos.com.pl

Theme by Anders NorenUp ↑